Tvoja kampaň


Prostredníctvom tejto stránky môžeš navrhnúť svoju vlastnú kampaň, ak si myslíš, že vieš o veci, ktorá vyžaduje zapojenie verejnosti. Môže ísť o protestnú akciu, alebo o zber podpisov pod petíciu.

 

Ak chceš iniciovať novú akciu, vyplň, prosíme, nižšie umiestnený formulár. Zaberie Ti to len pár minút a pomôže nám to overiť si Tvoj návrh.
 

 

  

Čoho sa týka kampaň - o aký ide problém?
Kto je iniciátorom kampane? Uvediete svoje údaje (meno a priezvisko alebo názov organizácie, kontaktné údaje: email, telefón)
Aký je cieľ kampane a aké kroky je potrebné urobiť?
Čo by mal obsahovať text protestu / petície?
Kto je adresátom protestu - na koho sa obraciame, na koho chceme mať vplyv?
Doplnkové prílohy (články, dokumenty, fotografie, video materiály)
Vaša emailová adresa
Súhlasím so zasielaním informácií na moju emailovú adresu

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov Prevádzkovateľom Nadácia Slovakia Christiana (IČO 50468332) v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 (GDPR). Prevádzkovateľa oprávňujem spracovávať moje osobné údaje v rozsahu: meno a priezvisko, titul, e-mail, telefónne číslo, miesto bydliska a dar za účelom realizácie petičnej akcie a vzájomnej komunikácie a distribúcie informácií o jeho aktivitách, projektoch a výzvach. Súhlas udeľujem na dobu 20 rokov, môžem ho však kedykoľvek odvolať prostredníctvom zaslania správy z príslušného e-mailu na adresu nadacia@slovakiachristiana.sk. Všetky Vaše práva v zmysle slovenských zákonov aj nariadenia GDPR budú zachované.

 
 
Je nás už
nazbierali sme
podpisov